Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beoltatta itt magát valaki...

Beoltatta itt magát valaki HPV ellen?

Figyelt kérdés

Megoszlanak a vélemények, hogy felnőtt korban van - e értelme az oltásnak.

Van itt olyan, aki felnőttként (25+) oltatta be magát hpv ellen? Milyen életkorban nem késő még?


33 vagyok, még nem szültem



2021. dec. 4. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En kb 27 voltam. Sosem keso. Nyilvan akkor er a legtobbet, ha meg semmilyen hpv torzzsel nem vagy fertozott. De ha valamelyikkel fertozott is vagy, a tobbi ellen akkor is ved. Meg hpv okozta mehszajelvaltozas mutetje utan is javasolt, mert a kiujulas gyakorisagat csokkenti.
2021. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
A haszna ilyenkor elenyésző.
2021. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mennyire friss citológiai lelet kell hozzá? Elég egy éven belül vagy érdemes úgy ütemezni az oltást, hogy a friss éves szűrés után közvetlenül?
2021. dec. 5. 08:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Az orvosommal még nem beszéltem ez ügyben, így nem tudom, hogy áll hozzá, de ha legközelebb megyek valamiért, akkor kapok az alkalmon és megkérdezem.

Általában hogy állnak ehhez a kérdéshez a nőgyógyászok?

2021. dec. 5. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Mivel fizetős a cucc, naná, hogy ajánlják...
2021. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!