Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural por felfázásra?

Monural por felfázásra?

Figyelt kérdés

sose volt még felfázásom.

vasárnap kezdődött nagyon fájt a hasam alja,és nem konkrétan a pisilés fájt hanem amikor kipisiltem mindent magamból akkor bele nyilalt (a hugycsövembe ?)Kedden hívtam az orvost írt fel monuralt, ami állítólag egy este alatt kipucol... ma már sokkal jobb, annyira nem nyillal bele olyan durván mint az előző napokban. 3 nap a ható ideje. El fog múlni? vagy ne is reménykedjek?:(



2021. dec. 8. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt már, én is sok monuralt ittam(Volt h 2x is be kellett szednem), elég erős gyógyszer, rajtam mindig segített, még várj pár napot. Mellette én sok tőzegáfonya teát ittam, meg nyomtam a c vitamint is folyamatosan. Gyógyszerből cifrant kaptam még, az is hatott.
2021. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, hatasos. Nyilvan ha nem javul, akkor vissza kell hivni az orvost, de nekem a monural szokott segiteni. Mellette tozegafonya kapszula, tea es d-mannoz por, amit meg szedtem/ittam.
2021. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugszom, enyhültek a tüneteim, csak azthittem egy éjszaka alatt teljesen eltűnnek.Köszönöm a válaszotok
2021. dec. 8. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:

En monural fan vagyok :)

Van amikor eleg egy adag, de ha nem mulik el masnapra, tolom a masodikat. Igy mindig elmult.

2021. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper hatékony és nem nyírja ki a bélflórát (annyira), viszont én már biztosra megyek és két tasakot íratok fel. A betegtájékoztatójában írja, hogy durva vagy visszatérő fertőzésben két tasakkal kell meginni két egymást követő este.
2021. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hatott? Vizeletet kértek tenyésztésre? Tenyésztés nélkül nem lehet megmondani melyik baktérium okozza a problémát, borzalmas felelőtlen orvosok praktizálnak! Antibiotikum bevétel előtt mindenképp tenyésztés és az eredmény alapján célzott kezelés kell!
2021. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!