Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek fájdalom, mellfeszü...

Petefészek fájdalom, mellfeszülés?

Figyelt kérdés

Egy hete múlt el a menzeszem, viszont tegnap elkezdett fájni mind a két mellbimbóm. Nem is tudok rajta aludni, annyira..

A jobb petefészkem szokott mostanában szúrni, van hogy erősen és megkell állnom, de gyengébbeket is érzek. Ha eszek valamit legyen az kis dolog,rámtőr a hányinger.

Várjuk a babát, szerintetek lehetek terhes? Csak jövőhéten tudnék venni tesztet, csak kíváncsi vagyok, hogy járt-e már így valaki?


2021. dec. 11. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha így kezdődik egy terhesség az nem igazán lehet jó hír, de nem akarlak beparáztatni. Szerintem menj el nőgyógyászhoz vagy teszteltess

Egyébként a terhességre vonatkozó első tünetek igazak rád? Vagy tapasztalod őket?

2021. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagykönyv szerint a ciklus 28 napos, az ovuláció általában félidőben van vagyis a 14. napon. Ha kb 5 napos a mensid és 1 hete múlt el, akkor nemsokára ovulációd lesz. Az ilyen alap dolgokkal jobb tisztában lenni ha gyereket szeretnétek. Most legyetek aktívak és 2 hét múlva tesztelhetsz.
2021. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!