Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Őszintén, van olyan akinek...

Őszintén, van olyan akinek tizenévesen vagy kora huszonévesen már bütykös a lába? Nektek mi okozta? Nem érzitek cikinek néha?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és nagyon elszomorít ahogy kinéz a lábam...nem tudom mi okozta, de idén már az ugg csizmában is fáj, és utálomha mezitláb lát valaki:(

2021. dec. 17. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Magas sarkú cipő okozhat ilyesmit. Illetve még a balerinákon látni,de gondolom te nem vagy az, mert említetted volna.

Ortopéd orvos tud segíteni.

2021. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átérezlek... Nekem a rossz genetikám is rátett, még a kezemen is van :(
2021. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lábfej-fétises pasik, csajok mit szólnak hozzá?
2021. dec. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tornáztasd, vegyél bütyökvédőt, és normális cipőket. Szinte az összes nagyon divatos cipő rossz a lábnak, köztük az UGG bakancs is. Nyáron, jó időben, próbálj meg minél többet mezítláb lenni, hogy a kis lábizmaid dolgozzanak, illetve a nagylábujjad próbáld oldalra vinni, vissza, majd ellenállást is adhatsz rá, ha már megy (nehéz feladat egyébként). Ne hordj olyan cipőket, amiknek az eleje nagyon szűk, pont ezért is alakul ki, mert összenyomódik benne a láb. Ha keresel ilyen tartalmakat az interneten, jól bemutatják, hogy hogy néz ki egy egészséges láb. És a divatos, szűk cipőkben, pont nem fér el. Hanem a kis és a nagylábujjad nyomódik csak befelé, mind a kettő ujj ízületeiben elváltozásokat okozva. Van erről rengeteg tartalom az interneten, keress megoldásokat, de ha már fáj is, súlyosabb a probléma, keress fel egy szakorvost!
2021. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen már bütykös volt.Alsó tagozatos koromtól balettoztam,gondolom nem tett neki túl jót.
2022. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 vagyok és bütykös.
2023. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!