Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most megvan, de bevennék...

Ha most megvan, de bevennék egy fogamzásgátlót úgy, hogy sosem szedtem még, van rá esély, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy holnaputánig elmúljon, most próbálok rengeteg citromlevet inni, de egyelőre nem ér semmit

2021. dec. 21. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2021. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Atyaég, hány éves vagy, 12? 🤣

Nem, nem így működik a fogamzásgátló. Sőt, amikor elkezdtem szedni, akkor hetekig vérezgettem, mire ráállt a szervezetem.

Ennyire ne legyél hülye.

A házi módszerek meg nem ártanak, a citromlé egészséges, csak épp a menstruációra nem hat 🤣

2021. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog a gyógyszertől elmúlni.
2021. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Na és kit károsítanál meg egy tablettával?
2021. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, de buta vagy! Jaj, de buta vagy! Ez már veszélyes!
2021. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Fogamzasgatlotol nem mulik el a menstruacio egyebkent sem. Es remelem belegondoltal abba, hogy akitol ellopod azt a szemet, az nagyon megszivja, mert teherbe is eshet igy.

Miert olyan fontos, hogy elmuljon? Tessek megszokni, hogy havonta verzel, ezzel egyutt kell elni. Orulj neki, hogy van, mert ha nem jonne meg, az nagyobb baj lenne.

2021. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Hát én amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni és a menstruációm első napján vettem be az első szemet akkor jelentősen lecsökkent a mennyisége, de el nem múlt.
2021. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem így működik. Arról nem beszélve, hogy ha egyetlen szemet veszel be, attól semmi nem történik azon kívül, hogy megkavarod vele a hormonrendszeredet. Felejtsd el, mert butaság ez így. Arról nem beszélve, ahogy előttem is írták, akár teherbe is eshet az, akitől elveszed azt az egy szemet.
2021. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Te komolyan elhiszed, hogy citromlével meg lehet változtatni a szervezeted működését?

És mért olyan fontos, hogy holnapután ne menstruálj? Arra időzítetted a szexet? Hát majd toljátok egy kicsit.

2021. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

Na Mizu srácok, várom a választ hogy mi volt a probléma a 7es válaszommal.

Esetleg ti is ott voltatok velem és láttátok hány mili vér jött ki belőlem? Én nem így emlékszem ;)

2021. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!