Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napos a vérzésem, de utána...

7 napos a vérzésem, de utána több napig(3-4) barnázok - ez normális? Mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Mióta menstruálok így "működök" (13 éve már), de sose gondoltam jobban bele, csak használtam a tisztasági betétet.

Kb 4-5 éve voltam rákszűrésen, most a vírus és meló miatt tologatom... Említsem meg a dokinak majd ha végre eljutok oda, vagy ez normális?

(Szóval 3-4 napig erős a vérzésem, utána kb 3 napig enyhe vérzés, majd 3-4 napig enyhe barnás folyás. Nem annyira rendszeres, 28-32 nap az átlag, de nem meglepő, ha késik 2 hetet... De ez is mindig így volt. Ha stresszes vagyok, akkor előre tudom, hogy késni fog - ha fogyok, akkor is késik - plusz enyhe vérszegénységem is van).



2021. dec. 25. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, lassan tisztulsz, de mindenképp említsd meg az orvosnak.
2021. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Ezen semmi említeni való nincs, az a menszeszed vége
2021. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor úgymond rendben vagyok :) Csak néha annyi furcsaságot olvasni neten, meg már mindenre rámondják, hogy fertőzés/ hormonháztartás abnormális működése/ pajzsmirigy baj stb...
2021. dec. 26. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nyilván nem fertőzés, de bármilyen szembetűnő ok nélkül is lehet hormon problémád, maga az, hogy hosszú ideig tart, nehezen múlik semmit nem jelent.
2021. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!