Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a bajom , hogy megyünk...

Az a bajom , hogy megyünk kirándulni az osztállyal az erdőbe tavasszal ha a covid helyzet engedi. Én nem tudom hogyan fogok pisilni a természetben mivel eddig soha nem könnyítettem magamon kint az erdőben guggolva? többi lent van.

Figyelt kérdés
Hogyan kéne ebben várnék megoldásokat? Valahogyan kell vizelnem mivel egésznap erdőben fogunk kirándulni? Esetleg tanácsokat szívesen várnék? L/17

2021. dec. 28. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg próbáld ki. A kirándulás előtt még van jópár hónap.
2021. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 erogeen ***** válasza:
81%
Szerintem is próbáld ki előtte otthon. Ha már annyira fog kelleni, hogy majd bepisilsz, akkor úgy is menni fog. Esetleg kérj meg vkit h mutassa meg.
2021. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
2021. dec. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A konkrét helyszínen nem fog gondot okozni, pláne, ha nem te leszel az egyetlen nőnemű a csoportban.
2021. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap még a szoknya alatt pelenkás 16/L voltál, most meg ez?

Na de ha komoly a kérdés, akkor nagyon egyszerű, keresel egy olyan helyet, ahol senki nem lát, és elvégzed a dolgod, nincs ebben semmi kivitelezhetetlen. Vagy veszel olyan tölcsért, amit már előttem linkeltek.

2021. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi 5ös meg a többiek
2021. dec. 28. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nehezen tudom elképzelni, hogy lehet ez probléma. Leguggolsz és pisilsz. Eddigi életedben csak WC-n ülve pisiltél? És nyilvános helyeken? Ott is ráültél??? Ha igen, az elég nagy baj.

(Szegény mai gyerekek. De komolyan, még pisilni sem tudnak. Kényelmes burokban nőnek fel.)

De a problémamegoldó képességed sem valami okés, mert hogy nem jutott eszedbe, hogy kipróbáld a kirándulás előtt, ha úgy gondoltad, hogy nehézségeid lesznek vele? Akár a valódi természetben (erdőben, mezőn, kertben) vagy akár otthon a fürdőkádban, zuhanyzóban, ha előbbiek nincsenek a közeledben.

2021. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es városban lakom csak wc-n szoktam pisilni máshol nem, ki kéne próbálnom bár sosem csináltam guggolva még.
2021. dec. 28. 23:53
 9/15 anonim ***** válasza:
A Youtube-on vannak vízhangok, azt hallgasd fülhallgatóval vagy ha jobb akkor fütyülést hallgass Youtube-on. Ha nagyon is stresszelsz akkor is könnyebben és gyorsabban el tudod intézni a dolgod a víz vagy a fütyülés hangjától és a figyelmed is elterelődik.
2021. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Fütyülés?
2021. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!