Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítenének értelmezni egy...

Segítenének értelmezni egy tenyésztési eredményt?

Figyelt kérdés

Hosszas küzdelemben vagyok a hüvely fertőzésekkel, tenyésztés során mindig más a kórokozó,kaptam célzott kezelést nem 1x de mindig van gond.Legutobb ez állt az eredményben:

A mintából a hagyományos tenyésztési eljárással fakultatív patogén baktériumok tenyésztek ki, melyek kórokozó

szerepe csak az anamnesztikus adatok, illetve a Gram kenet mikroszkópos vizsgálatával együtt lenne értékelhető.

Kérjük, hogy ismételt mintavétel alkalmával a mintához 2 db tárgylemezen fixálatlan kenetet is mellékelni

szíveskedjenek! A speciális kimutatási igényű kórokozók (Mycoplasma-Ureaplasma, Neisseria gonorrhoeae,

Gardnerella vaginalis, Atopobium vaginae, Chlamydia trachomatis, Trichomonas vaginalis) kimutatását a

SYNLAB laboratóriumai csak külön kérésre végzik.

Ez azt jelentené hogy valami nemibetegseg van a háttérben?

Ez már csak azért is érdekes mert jó pár évig stabil kapcsolatban voltam,legalábbis részemről biztosan. Köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 30. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, beszéld meg a kezelőorvosoddal.
2021. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent, hogy újra le kellene adnod egy mintát.
2021. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Picit megijedtem a zárójelben lévő betegségek miatt.

2021. dec. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!