Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtt hány nappal...

Mensi előtt hány nappal jelentkezik lányok nálatok a mellfeszules? Illetve a hasatok alatt szokott előtte fajni/görcsölni?(Jobb oldalon,közepén,egész hasatok alatt,vagy bal oldalt?) Puffadas esetleg szokott előfordulni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mellfeszules szinte mindenkinek van. Ha nem volt akkor majd lesz. Nekem pl 1 héttel a mensi előtt kezdődik és 1-2 nappal mensi előtt van akkor el is múlik. Hasfajasom nincs.
2022. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kis mennyiségű fehér kremszeru folyás szokott előtte lenni?

Néhány nappal ezelőtt tele volt az arcom pattanasokkal de elmúltak ezek lehetnek mensi elő jelei? És ezek mensi előtt kinek hany nappal előtte szoktak előjönni?

2022. jan. 3. 21:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de két nap múlva kellene megjonnie kicsit jobban tisztába szeretnék lenni az ilyen dolgokkal azért kérdezem ezeket.
2022. jan. 3. 21:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy már mensiztem
2022. jan. 3. 21:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem ez lenne az első
2022. jan. 3. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmi jele nem szokott lenni, hogy meg fog jönni
2022. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok. Eddig még soha nem volt mellfeszülés, görcs és puffadás. De még lehet.

Fogamzásgátlót sem szedtem soha, azt már nem is fogok.

Semmi elöjel nem szokott lenni. Egy nappal elötte jelez a telefonom. Akkor kifertötlenítem a kelyheket.

2022. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Se mellfeszülés, se puffadás, görcs nincs.

Folyás van, mindig, nekem ilyenkor vízszerű; nem mindig, viszont nagyon erőteljes zabálási kényszer 1-2 nappal előtte.

2022. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!