Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? És egyáltalán...

Mi lehet? És egyáltalán veszélyes vagy csak hormon változás vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

Problémám az, hogy nekem az egész mellem (mindkettő), olyan mintha egy nagy csomóból állna, azaz az egészben van valami kemény "izé", de persze nem úgy mint egy tömör labda, hanem mondjuk a mell térfogatának 80%-a... gondolom ez daganat... :( milyen orvoshoz kell menni vizsgálatra? Aki tud, kérem segítsen :(

16/L


2022. jan. 5. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy daganat? Google mindenre ezt hozza. 16 éves vagy és változnak a hormonjaid. Menj el az orvosohoz, hogy megnyugtasson, de a kamaszkor elég nagy változás a testnek.
2022. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nézess meg magad és megkönnyebbülsz
2022. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd*
2022. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Hormonális, a ciklusod különböző részeiben különböző hormonok emelkednek/esnek, változik a reggeli alaphőd és csomók lehetnek a mellben.

Ha jól tudom, mell uhra például a menstruáció megjövetele után kell menni, nem előtte, mert előtte csomós lehet (én jártam már így, több csomó eltűnt mire legközelebb mentem). Keresd fel a nőgyógyászod. 😊

2022. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a gyerekorvoshoz, megnézi, ha szükséges ad beutalót mammográfiára, ott csinálnak ultrahangot. Ha ez időszakos probléma, akkor normális, a hormonok csinálnak ilyet. Nem, nem kell nőgyógyász, semmi köze a mellekhez!
2022. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!