Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » X-Epil terhességi tesztet...

X-Epil terhességi tesztet csináltam,ha a második csík fehér csík lett az ugye negatív?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek PCOS miatt már majdnem egy éve.Tegnap szúrogatott az alhasam.A párommal este együtt voltunk,utána pedig pecsételésem volt,piros színű,ami eddig soha nem fordult még elő.Azóta fáj az alhasam,pedig a gyógyszer felénél járok még csak.Biztonság képpen vettem tesztet,amit negatívnak látok,de vakuval csináltam képet ,amin a második csík (ami a terhességet jelzi )az fehér a képen.Ez így negatívnak számít ugye és csak a reagens csík miatt látszik a fehér?
2022. jan. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez úgy negatív

Képet ha gondolod kiteheted

2022. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen negatív, csak a reagens helyét látod. A vérzés nem utal terhességre, és a fájdalom sem.

Nem lehet, hogy durvák voltatok, vagy fertőzésed van?

2022. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a Pcos-re ne szedj fogamzásgátlót (nekem is az van), mert az nem oldja meg a problémát, sőt ronthat is rajta. Új nőgyógyászt és endokrinologust is javaslok.
2022. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(3-as vagyok) és még annyi, hogy a pecsételés aktus után jellemző a ciszták miatt.
2022. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!