Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endokrinológushoz vagy urológi...

Endokrinológushoz vagy urológiára menjek?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, aki PCOSre gyanakszik. Gyöngysorszerű tüszőkkel tarkított petefészkek, szőrösödés állon, mensi problémák.

Endokrinológushoz küldött.

De a legnagyobb problémám az a folytonos vizelés...

Megkeseríti a mindennapjaimat, napi 12-15x is mennem kell. Hirtelen jelentkezik, tartani nem bírom, van hogy be szalad. :(

Nagyon keveset iszom, mégis sok vizelet távozik, ami teljesen színtelen. Cukorbetegségre is gondoltam a PCOS miatt, de szinte soha nem vagyok szomjas, kivéve este.

Említettem az orvosnak, de csak legyintett rá.

32 éves vagyok, de lassan inkontinencia betétet kell vegyek.

El vagyok keseredve, milyen irányban induljak el?



2022. jan. 13. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő irányba, ez két teljesen más problémának tűnik.
2022. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a 2 dolognak egymáshoz, mindenhova menned kell.
2022. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta áll fenn ez a gyakori vizelési inger?
2022. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kb 2 hete, pontosan azóta, amióta a "hormonális" problémáim is előjöttek.

Mensi előtti mellfeszülés a ciklus közepétől, alhasi puffadás, PMS szerű tünetek.

Csak fura hogy pont egyszerre jött elő mindkettő...

2022. jan. 14. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
A tüneteid teljesen hasonlítanak az enyémre. Nekem is ilyen vizelési problémáim vannak. Arra is gondoltam, hogy nem csak ciszta de valamilyen más dudor is lehet ott, ami nyomja a húgycsövet. Mondjuk mióma, endometriózis, stb. Egy ultrahangos vizsgálat azért megéri a nőgyógyász nál
2022. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!