Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most készülök abbahagyni 8 év...

Most készülök abbahagyni 8 év után a Mercilon fogamzásgátlót. Várom a tapasztalatokat, véleményeket akár evvel a gyógyszerrel vagy mással kapcsolatban és hogy most mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Olvastam sokfélét most az elmúlt két napban a fogamzásgátlók és főleg az én fogamzásgátlómmal kapcsolatban,főleg a libidócsökkenés miatt döntöttem szünet,vagy leállás mellett.Várom a tapasztalatokat azoktól,akik szintén leálltak a gyógyszerről,mi lett más,mit alkalmaznak védekezésképp stb...
2010. szept. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nemrég álltam le (más típusú volt) és sokkal több kedvem van a szexhez mint amíg szedtem, de nem is gondoltam hogy ezért (azért el telt pár hónap). 10 ávig szedtem és utána több hónapig nem volt menstruációm de úgy tűnik ez rendeződött magától.

Helyette semmit éppen ezért hagytam abba.

2010. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát eltelt pár hónap mire visszaállt a szexuális vágyad,vagy csak pár hónap múlva eszméltél,hogy gyógyszer abbahagyást követően visszaállt?:) Nekem eszem ágában sem volt,hogy a gyógyszernek bármi köze van bármihez is az életemben,szóval csak most olvastam ezekről a hatásokról. Rögtön össze is állt a kép,hogy akkor ez nem én vagyok (akinek nincs szüksége a szexre) hanem a gyógyszeres én.:)
2010. szept. 8. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hónap volt mire visszaállt. És még néhány hét mire rájöttem hogy kb. olyan vagyok mint 18 évesen és van összefüggés a kettő között.
2010. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!