Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS valaki tud pesten tiniambu...

SOS valaki tud pesten tiniambulanciát?

Figyelt kérdés
Január 15-e éjjel megerőszakoltak és nem védekezett a fiú. Nem ment el, kb 5 percig tartott de szinte biztos hogy volt előválladék. A ciklusom 10. napján történt. Szerintetek mit tegyek? A szüleimnek nem mondhatom el, de nagyon félek hogy terhes vagyok. Mennyi rá az esély?

2022. jan. 17. 12:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha megerőszakoltak, eleve a rendőrséghez IS kellett volna menned, azonnal! :-(


Szerintem simán mehetsz bármelyik nőgyógyászatra, ahová tartozol. De ha elmondod a nemi erőszakot, az orvosnak hivatalból feljelentési kötelezettsége van.

2022. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik nőgyógyászatra bemehetsz, viszont ha kiskorú vagy, akkor egyszerre fogják a szüleid hívni, valamint a rendőrséget
2022. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. De én nem merek rendőrségi ügyet intézni mert nagyon fiatalnak számítok és így is rengeteg problémám van az előző 1-2 hónapból. Méghozzá nem is kicsik… Sajnos szerintem ez már nem férne bele nekem.
2022. jan. 17. 12:13
 4/35 A kérdező kommentje:
És mennyi esély van rá körülbelül hogy terhes legyek ha megtettem amit lehet az esemény után (vizelés és fürdés)
2022. jan. 17. 12:14
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
4: azért ennyire naív te sem lehetsz... Szerinted lenne évi 30+ ezer abortusz, ha egy szimpla pisiléssel/fürdéssel meg lehetne ezt oldani?
2022. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

3: milyen problémák? Drogoztatok? Van rendőrségi priuszod...?

Ettől még a nemi erőszakot nem kéne elhallgatni.... Vagy most az erőszakolót akarod védeni? :-((((

2022. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Pisiléssel és fürdéssel a bejutott hímivarsejteket nem lehet eltávolítani
2022. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász biztosan tud adni esemény utánit, akkor egészen biztosan nem kell bajlódnod az erőszakoló okozta terhességgel.
2022. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
Kérj meg egy 18plusszos lány ismerosod, hogy menjen el neked akàr a surgossegi nogyogyászatra 72 oras tablettaert. Mintha neki kellene. Es azt odaadja majd neked.
2022. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek. Ma felhívok pár nőgyógyászt hátha valakinél van mára vagy holnapra időpontja
2022. jan. 17. 12:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!