Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja (kb. olyan 4-5) ha...

Pár napja (kb. olyan 4-5) ha befelé nyomom a mellbimbóm vagy ha összenyomom fáj. Ma már nem fájt annyira mint 2-3 napja. De még érzékeny. Amúgy is ilyen befelé forduló mellbimbóm van, csak hidegre jön elő a kis szenya xdd. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Terhesség kizárva. Mióta az eszemet tudom, az egyik mellem kisebb mint a másik. Szemmel láthatóan. Mosószer allergia nem tudom, most vettem fel ezt a melltartót, lehet hogy ez még a régi öblítővel van mosva, amitől kipattogtam. Meg kb 2 hónapja ki van száradva egy kicsit a jobb mellbimbóm körül. Már egész szép. (Ekcémám van 9 éve) Szerintetek?

18/L



2022. jan. 17. 23:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon tudom visszanyomni. Létezik az, hogy most "bújik ki"?
2022. jan. 18. 01:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nyomkodod be? Jajj

Ha van ekcémád, akkor van rá kenőcsöd is gondolom. Alkalmazd, de csak a bimbóudvaron.

Ha nem nagyon fáj és nem állandóan,akkor csupán hormonális lehet. Ha állandó és erős akkor lehet gyulladás, háziorvos adhat beutalót emlőultranagra.(biztos ami biztos)

Bevált mosószert pedig ne változtasd meg.

2022. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy képet tudsz csatolni? Láthatatlanba elég nehéz.
2022. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nyomogatod egyaltalan?
2022. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van rá krémem
2022. jan. 18. 20:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 6 hónapja IR-es vagyok, es meg is van perpill.
2022. jan. 19. 23:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Már amúgy csak a jobb fáj egy kicsit. Bimbóvédő krém segíthet? Garmastan és társai.
2022. jan. 19. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Menstruáció során ( meg előtte) megduzzadnak a mellek

Valószínűleg ezért nem tudod benyomni (de ezt a szokást inkább hagyd el, genetikádon hogy befele van nem lehet módosítani) ( majd szoptatáskor bimbókiemelőt kell használni,annyi)


Ha ekcémának látod, akkor arra való krémmel kend, de ugye nem szabad sokszor mert azok általában szteroidosok, használhatod a garmastant kiegészítés képpen.


Van különben egy alkalmazás telefonra, medinnoscan a neve, távbőrgyógyászat, próbáld ki hátha sikerrel jársz vele .

2022. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi #8
2022. jan. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!