Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán endokrinológia első...

Magán endokrinológia első látogatás (ezt így lehet/szokás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aki már járt vagy esetleg jár magán szakrendelésre, annak szeretném a segítségét/véleményét kérni. Mivel időt és pénzt szeretnék spórolni, gondoltam megcsináltatnám magán laborban a hormonos vérvételeket előre és úgy bejelentkezni a rendelésre a doktorhoz, az úgy működne vagy bunkóság?!


Már kinéztem egy helyet (Gynefert központ)és ott is van hormonpanelre lehetőség, de pl. ezzel szemben a synlabos sokkal olcsóbb. Pl: inzulinterhelés Gynefert-nél 20 000Ft, synlabnál 12 000Ft.....azért nem mindegy. Persze minden bajom van (PCOS, pajzsmirigy stb..) szóval elég sokat ott fogok hagyni így is, de végösszegben még is kevesebb. Az árlistájukon meg fel van sorolva, hogy miket néznének ott is. Szóval nem kapásból -25 000 Ft lenne csak azért, hogy felírják milyen hormont nézzünk meg. (+ előző sztk-s vizitekből tudom, hogy azért mik kellenek)


Igazából egy barátnőm szerint, ha odaviszem a leleteket az nem fog nekik tetszeni, mert nem náluk csináltattam és nem is fogják "elfogadni". Bár ezt elég valószínűtlennek tartom.


Gondolom az nem gáz, ha a leletek mondjuk 2-3 hetesek lennének (vérvételes). Először kérnék a doktorhoz, utána meg a vérvételekre, ahhoz viszonyítva. Nyilván ha sikerülne kb. egy hétre leredukálni a vérvételeket, az tök friss lenne sztem.


2022. jan. 18. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mentem eddig magándokihoz, két különbözőhöz is, hogy vittem eredményt. Mindketten örültek neki, hogy megspóroltunk egy vizitet ezzel. Megbeszéltük a kapott eredményeket, kaptam terápiát rögtön. Én nem gondolnám, hogy gy baj lenne belőle, de lehet ebben is orvosa válogatja.
2022. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ez szuper, köszi! Max elmegyek másik orvoshoz akkor...ha vmi gáz lenne ott.
2022. jan. 18. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Vicceske. Ez biztos valami OCD lehet néhány embernél. Elnézést, hogy elfelejtettem egy pontocskát tenni! :)
2022. jan. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!