Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rizslé száraz hajra?

SAMpernatural kérdése:

Rizslé száraz hajra?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki?

[link]

Bevált, tényleg működik?



2022. jan. 18. 21:35
A kérdező szavazást indított:
igen,próbáltam működik
olvastam ,de nem merem
próbáltam de nem jött be (1x)
próbáltam de nem jött be (többször is)
Nem hiszem hogy működne
eddig nem is hallottam
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem működik, legalábbis nálam nem. Próbáld ki, hátha a te hajtípusodnak megfelel.
2022. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot


[link]


Tessék, ez tényleg használ

2022. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel nem jó de van pár ismerősöm akinek pl. jó lett. Először csinálj egy hajtesztet, hogy milyen porozitású a hajad (1-2 hajszálat tegyél egy pohár víz tetejére és ha lesüllyed vagy a közepéig süllyed akkor kipróbálhatod mivel magas vagy közepes porozitású hajad van, alacsony porozitásra nem ajánlott). Nekem az vált be nagyon a hajamra, hogy sörbe belemártottam/bespricceltem jól majd zuhanysapkában hagytam 20 percig, amikor lemostam róla a sört olyan volt mintha már balzsam is le lett volna róla mosva, szép és puha. :)
2022. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!