Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivan ha a vizsgálatig elmúlik...

Mivan ha a vizsgálatig elmúlik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Mivel PCOS gyanús vagyok emiatt az orvos elküldött hormonvizsgálatra amit a ciklus 3-5 napján végzik el. Megjött és az első napon piszok erős volt viszont most már kezd múlogatni(2.nap). Pénteken mennék ami a ciklus 4. napjan olyankor mivan ha addigra elmúlik vagy nagyon kevés lesz? Megcsinálják a vizsgálatot így is? Végtére is megvolt vagy van.... Teljesen változó nekem mikor milyen hosszú a ciklusom és hogy mostanában mikor jön meg 😅

2022. jan. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, nem a betétből vesznek mintát, hanem ez egy normál vérvétel.
2022. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a lenyeg, hogy a ciklusod 3-5. napjan legyel. Mivel menstruaciotol szamoljuk az uj ciklust, mindegy, mennyire verzel vagy hogy elmult-e, a lenyeg, hogy legalabb megjott.
2022. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudtam, de azt hittem van jelentősége annak, hogy már elmúlt vagy alig van. 😅 Köszönöm szépen ezzel megnyugodtam 😊
2022. jan. 19. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom te se vagy tisztában azzal mit jelent a menstruációs ciklus fogalma.
2022. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában vagyok vele, de mivel nem volt még ilyen vizsgálatom fogalmam sincs hogyan zajlik.
2022. jan. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!