Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan működik az állami...

Hogyan működik az állami nőgyógyászat? Mennyi a várakozási idő, melyik kórházba mehetek (ideiglenes lakcím)?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam nőgyógyásznál, mindenképpen államiba szeretnék menni, csak fogamzásgátlás miatt.


Az lenne a kérdésem, hogy tudok e az ideiglenes lakcímemhez tartozó kórházba menni? Vagy csak az állandó lakcím? Meg kb mennyi idő múlva kapok időpontot? (Budapestről van szó)


Ja és háziorvosi beutaló ugye nem kell?



2022. jan. 22. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati ellátás igénybevételéhez nincs szükség beutalóra. Az állandó és az ideiglenes lakcímed szerinti szakrendelőben (nem kórházban!) is fogadnak. Azt senki sem tudja neked megmondani, hogy mikorra kapsz időpontot, mivel ez területileg eltérő.
2022. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló. Az, hogy mennyi időre van időpont, az területileg változhat. Nálunk most február végére, március elejére lehet kapni.
2022. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a 9. kerben lakom (állandó lakcím), de az 5. kerületbe szoktam járni nőgyógyászhoz, eddig még senki nem szólt, hogy ne oda menjek :D
2022. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!