Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesen járásra, mozgásra,...

Terhesen járásra, mozgásra, lábemelesre jelentkező alhasi, ágyéki tompa fájdalom? (27.hét)

Figyelt kérdés

Kontroll nőgyógyászati vizsgálaton felfázásra antibiotikumot kaptam, 1 nap és elfogy. Azonban pár napja kezdődött el egy alhasi, tompább, mozgásra állandóan jelen lévő fájdalom. Mivel este olyan erős volt, hogy felkeltem rá éjjel, meg persze minden pozícióváltásnál jelentkezett, megijedtem (első terhességem) és bementem a kórházba. Ott konkrétan megkaptam, hogy nincs bent doki aki megnézzem, akit be tudnának hívni messze lakik, ezért még nem éri meg neki bejönni. Hazaküldték. Tegnap még ráadásul

el is estem, igaz nem huppantam nagyon, de azért biztos volt egy kis földrengés odabent. Aggódom a baba miatt. Volt valakinek valami ehhez hasonló tünete terhesség alatt?



2022. jan. 23. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm szépen a mának aki segít! :)
2022. jan. 23. 15:26
 2/3 A kérdező kommentje:
*annak
2022. jan. 23. 15:27
 3/3 Contefleur ***** válasza:
Szia. Ha elestél, akkor érdemes felkeresned egy orvost. A lepény sérülékeny, így a kisebb esések is ártalmasak lehetnek.
2022. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!