Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8nap késés után negatív a...

Norina955 kérdése:

8nap késés után negatív a tesztem sűrűn görcsölök apró szúró fájdalmat érzek de nem jön meg. szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem szedek
2022. jan. 24. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem mész el orvoshoz?!
2022. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek mert ha terhes vagyok a vizsgálattól el is vetèlhetek és azt nem szeretném. De akkor miért negatív a teszt?
2022. jan. 24. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem vagy a legélesebb kés a fiókban. Miért vetélnél el?
2022. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most itt az a kérdés hogy miért késik 8napot és negatív a teszt de görcsölök is meg kis Barnázás is volt már.
2022. jan. 24. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek itt orvosok, honnan a fenéből tudnánk? Egyszerűbb lenne bemenned egy vizsgálatra, mit hiszel, hogy majd itt távdiagnózist kapsz és minden happy? Öltözz fel, és go egy orvos. Pl. háziorvos.
2022. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezd megjönni. Hogy miért késett, azt nem tudja senki. Bármitől lehet. Ha nem jön meg rendesen vagy máskor is ennyit késik vagy van köztes vérzés, akkor mindenképp menj orvoshoz.
2022. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hormonzavar. Egyébként a vizsgálattól nem vetélnél el. A terhes nők is járnak vizsgálatra. 8 nap késés után már ki szokták mutatni a tesztek a terhességet, legalábbis rendszeres ciklusnál. A legtöbb nőnél előfordul, hogy néha késik a menstruációja. Legalábbis nekem volt már ilyen. Ha nem jön meg, pár nap múlva keress fel egy nőgyógyászt!
2022. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!