Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltás kinek mennyi időre...

Az oltás kinek mennyi időre kavart be?

Figyelt kérdés

Alapvetően 28 napos ciklusaim vannak. November 27-én jött meg, majd december elején megkaptam a 3. Oltást (pfizer), majd a következő mensi december 29-én jelentkezett, azóta most vagyok a 29. napon, néha fájdogál a hasam, de ennyi.

Mennyi idő volt mire helyre állt akinél bekavart?


2022. jan. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap alatt 2x jött meg, utána meg kellett egy kis idő mire tényleg helyreállt. A harmadik oltást még nem kértem(talán nem is fogom)
2022. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ezt még csak nem is kötném oltáshoz, teljesen normális bármikor.

Én 4 hónapig nem menstruáltam.

2022. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az első két oltásom Sinopharm volt. Az egyáltalán nem csinált semmit a ciklusommal. A harmadik oltásom Pfizer volt. Aznap megjött a menstruációm, ahogy megkaptam az oltást (néhány órával utána), pedig 3 nappal később kellett volna.


Az utána lévő menstruációm időben megjött, viszont olyan fájdalmaim voltak, mint még soha egész életemben.


Szerencsére azóta viszont nem történt semmi (november legelején kaptam a harmadikat)

2022. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. 28-32 napos ciklusok. Köze nincs az oltáshoz.
2022. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!