Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként erős és sok szőröm...

Nőként erős és sok szőröm van. Intim területen mit tudok kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Intim területen nagyon erős szőrszálaim vannak és ráadásul sok is. Időnként megborotválom, de mikor nő vissza, akkor nagyon szúr, illetve szex közben sem lehet kellemes a férfiank, hogy, mint egy drótkefe, olyan hozzám érni.


Epilálni nem tudom, mert nagyon érzékeny. Csipesszel szedegetem még időnként, de mint írtam, nagyon sok a szőröm, így mire a végére érnék, már kezdhetem is előröl.


Hasonló erős szőrzetű nők! Ti mit csináltok??



2022. jan. 26. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Gyanta, epilálás.

Idővel jóval gyengébb szőr fog nőni.

2022. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy hagyom.

A pasim se szőrteleníti magát a lába között.

2022. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyanta
2022. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szőrtelenítő krém
2022. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd úgy le van szarva, ettől még valaki nem igénytelen, sok valakinek meg az tetszik, akinek nem keressen olyat akinek nem olyan ennyi.
2022. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A szőrtelenítő krémek intim bőrfelületeken is használható? Még jó néhány éve vettem szőrtelenítő krémet, de lent a bőröm kipirosodott tőle.
2022. jan. 26. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Van kifejezetten bikini vonalra, olyat vegyél.
2022. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
A szőrtelenítő krém ugyanúgy mint a borotva pár napig tart, semmi értelme, tele van vegyi anyaggal ami nem tesz jót a hüvely floranak ráadásul nem is szép a végeredmény.
2022. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Gyanta az úgy fog fájni még a szemed is kiugrik, főleg hogy borotváltad is énis azt tudom mondani vagy úgy hagyod, vagy szőrtelenítő krém.
2022. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1 . Gyanta ha nem jön be az epilalas. Fel kell puhitani a bőrt előtte, mondjuk furdes után csináld. Viszont én nem tapasztaltam gyengébb szőrzete 15 év múlva se, se ritkábbat. Az történik hogy egyszerűen nem egyszerre nő vissza a szőr.


2. IPL villanófényes kezelés, otthoni készülékek már elég jók, viszont ez minimum 100 ezerbe kerül. Cserébe sok évig tudod használni

Braun Silk-expert Pro 3, Pro5, vagy Philips Lumea ennek is több változata is van. Azért írom ezeket mert ezekről csak jókat olvastam, egyiket használom is. 12 hétig heti egy alkalommal lekezeled, ezután már csak havi 1 fenntartó kezelés kell a szőrtelenséghez. Fájdalommentes, talán kicsit csíp, de az nem baj. A fényerősséget is lehet állítani. Olcsó kínait nem szabad venni.


Szőrtelenitő krém eredménye ugyanaz lesz mint a borotvának, csak nagyon büdös vegyszer szagú és éget.

2022. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!