Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gondolhatok ebből arra, hogy...

Gondolhatok ebből arra, hogy megcsal a párom ?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk mind a kettőnknek egymással van az első kapcsolatunk. Tavaj augusztusban az egyik szeretkezés után hüvelygombám lett. Akkor még nem gyanakodtam semmire, viszont én akkor kezeltem magam mégis akárhányszor lefekszünk egymással mindig kiújul.

2022. febr. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem, a betegséget a hüvelyflóra egyensúlyának felborulása okozza.
2022. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem kezelik, ki is fog újulni állandóan. Menjetek orvoshoz mindketten.
2022. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

1. Öt is kéne kezelni

2. Ez bármitől lehet

2022. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kicsi az esélye amiatt arra gyanakodni.

Én egy egész családról tudom anyuka lányok, hogy rendszeresen van hüvelygombájuk kb bármitől. Kezelik mindig de simán kiújulhat egy legyengül immunrendszer idején vagy akár pszichés okból is náluk. Strandon 10/8-szor. Szóval rengeteg oka lehet

Ettől függetlenül lehet, hogy megcsal, de nem hiszem, hogy neked emiatt van. Viszont mindenképpen kezeld. Ha nem vagy benne biztos, hogy gomba, akkor vegyél olyan terméket ami egy kis mintából képes megmondani, hogy bakteriális vagy gombás és az alapján kezeld.

2022. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hüvelyben természetes módon mindenféle mikroorganizmusok vannak, többek közt gombák is, és ha valami változik (picit megváltozik az immunrendszer, más betegséged van, keveset iszol és kicsit szárazabb vagy), felborulhat a mikroorganizmusok közötti egyensúly és elszaporodhatnak a gombák.

De kívülről is be lehet vinni a gombát. Pl. tanyázhatnak a végbeled körül, és ha a egyiketek előbb oda nyúl, és utána a hüvelyedhez, akkor máris megfertőzött. Tanyázhatnak állandó jelleggel a párod előbőre alatt is anélkül, hogy neki ettől tünetei lennének, te meg minden szeretkezésnél kapsz egy adagot, amitől megfertőződsz (ebben az esetben vegyél egy tubus canestent, a párod meg kenegesse magát).

2022. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!