Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1-2 hetes terhes vagyok a...

1-2 hetes terhes vagyok a teszt szerint de nagyon erős hasi fájdalmaim vannak és menstruàlok is Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Semmi bajom
elvetélek
méhen kívüli terhesség
egyéb
30 szavazat
 1/10 anonim válasza:
93%
Lehet, hogy Gyk helyett jobb lenne orvoshoz menni..
2022. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nincs olyan, hogy 1-2 hetes terhesseg. Amint pozitiv a teszt, akkor mar minimum 4 hetes vagy. Ajanlom elolvasni a digitalis teszt tajekoztatojat, benne is van, hogy mit jelentenek a hetek.

Egyebkent valoszinuleg kemiai terhesseg volt, ha most megjott, sajnalom. Teendo ezzel annyira nincs, ha mostanaban lett pozitiv a teszt. Ha mar tobb hetes voltal (6+) akkor persze erdemes felhivni a nogyogyaszod, hogy most mi legyen.

2022. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A teszt 3-4 hetet irt ha a fogamzás pillanatától számoljuk és ma teszteltem miután vettem egy forró fürdőt és fél órára megjött utánna hogy biztosra menjek vettem még egyet az is pozitiv lett de már egy hete iszonyú görcsökkel szenvedek ezért kérdeztem hogy szerintetek meg e van még a baba vagy elvetéltem?
2022. febr. 10. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Az utolso menstruaciotol szamoljuk, nincs olyan, hogy 1-2 hetes terhesseg. Na de mindegy is, ez valoszinuleg kemiai, de persze azert felhivhatod az orvosod.

Sajnos megesik az ilyesmi, nekem is volt, hogy kesett 5 napot, a teszt halvany pozi volt, majd utana megjott.

2022. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne létezne 1-2 hetes terhesség? Vagy 1-2 napos? Fogantatás után pár órával már belépünk a 4. hétbe?
2022. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

1 hetes terhesség a menstruációd

2 hetes terhesség a peteérés

3 hetes terhesség a beágyazódás

4 hetes terhesség a kimaradt menstruáció

Remélem így érted.

Ha pozitív volt a teszt és vérzel plusz iszonyú görcseid vannak az szerinted mit jelent? Vetélést. De én meglátogatnám a nőgyógyászt mindenképp.

Egyébként az a forró fürdő lehet nem volt a legjobb ötlet.

2022. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Itt többeknek sem kéne gyerek!biológia óra és némi agy a gondolkozáshoz sem ártana!
2022. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A forró fürdő mondjuk nem feltétlenül kedvez a terhességnek…
2022. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom gyerek ebből már nem lesz igy
2022. febr. 10. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem de szerintem ez egyértelmű.

Majd legközelebb. De ne forró fürdőzz ha lehet.

2022. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!