Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészek ciszta?...

Ez lehet petefészek ciszta? Menjek magánba?

Figyelt kérdés

PMS előtt általában nagyon kellemetlen tüneteim vannak, hangulatingadozás, depresszió, motiválatlansággal egybekötve. Nagyon puffadok általában és a jobb petefészkem rendszeresen fáj.


A menzeszem az első két nap általában eléggé fájdalmas, akkor is a jobb oldalamat érzem inkább.


2019 őszén a fájdalom miatt csináltak nekem UH-t (vakbélgyanú), de tipikusan annyira fel voltam puffadva, hogy szanaszét oltott a hölgy, amiért el mertem menni a vizsgálatra. persze nem mondtam neki, hogy már 3 napja rosszul voltam, és nemcsak a reggelire megevett zabkásától.


2020 elején és 2021 év végén voltam sima vérvételen, mindkét alkalommal csak annyi derült ki, hogy vérszegény vagyok.


Mostanában és jelen pillanatban is azt érzem, hogy elég rossz jobb oldalt. A ciklusom rendben van.


El kell mennem nőgyógyászhoz, de félek, és mivel szűz vagyok, 2018 novemberében voltam utoljára. A dokik mindig bunkók velem, 2014-ben és 2018-ban is azt mondták, ne stresszeljek annyit és akkor jobban leszek, de nekem most biztosan kelleni fog valami segítség.


Menjek magánba, hátha ott komolyabban vesznek? Barátnőm Pesten otthagyott 30 ezer forintot és amikor megemlítette, hogy ciszta/endometriosis, a doki kinevette. Borzalmas a hozzáállásuk. :(



2022. febr. 14. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a barátnőiddel, hogy kihez járnak, biztos ajánlanak valakit.
2022. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magándokik közt is óriási különbség van minden területen. Érdemes olvasgatni, kiről milyen véleményt írnak, mielőtt választ az ember.

Ha gondolod, kérdezd meg nyugodtan egy facebook csoportban, hátha ajánlanak valakit, aki normális.

2022. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!