Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A változókorban kaptam hormont...

A változókorban kaptam hormont, hogy nem legyek mindig rosszul/hőhullám, rossz közérzet stb../ probáltam abbahagyni de akkor visszajött az egész.Hallottam, hogy a halálig lehet szedni. Mi a vélemény?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 18:27
 1/1 Mhavas válasza:

Én most kerültem ebbe a helyzetbe, már magam számára is elviselhetetlen lettem. A nőgyógyász nekem is azt mondta, hogy kezdjem el szedni a hormonpótlót, amitől kicsit tartok, de bízom benne, hogy minden jobb lesz tőle. A doktornő az anyósát hozta példának, 82 éves és még mindig szedi, remek formában van, fiatalos.

Néhány infót kérhetek? Hány éves vagy, mit szedsz, mióta, és mikor kezdted úgy érezni, hogy jól vagy?

2022. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!