Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tereljem a gondolataim?

Hogy tereljem a gondolataim?

Figyelt kérdés

Jobb oldalt alul fájdalmam van, egy ideje ez már rendszeres, szóval nőgyógyászhoz a hónap végén megyek.


Annyira szeretnék pozitívabban gondolkodni, de folyton az jár a fejemben, hogy mi van, ha komolyabb dolog lehet egy sima cisztánál és mondjuk rákos vagyok.


Egyszer már voltam UH-n ilyesmi fájdalom miatt, nagyon lekezelő volt velem a hölgy, mert nem látott semmit és épp menstruáció előtt voltam, de már napok óta kínlódtam, amire annyi volt a válasza, hogy ha komoly bajom lett volna, akkor két lábon be sem tudtam volna sétálni, főleg vakbélgyulladásnál nem.


Persze én lennék a legboldogabb, ha kiderülne, hogy csak vaklárma az egész, de ez a szúró-tompa fájdalom nem hiszem hogy a semmitől van.



2022. márc. 2. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően a petefészekrákot pont azért vestik észre marha későn, mert nem fáj. Szóval kicsit feleslegesen parázod túl a dolgot.
2022. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infot. De attól még nem kellemes érzés es még 4 hetig el kell viselni.
2022. márc. 2. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a hobbiddal elterelni a figyelmet, mit szeretsz a szabadidődben csinálni?


Például olvass, nézz filmeket, sétálj, sportolj, menj programokra (szabadulószoba, színház, múzeum, mozi stb.), találkozz családtagokkal/barátnőkkel egy kávéra, kézműveskedj stb.


Vagy tanulj új dolgokat, sok ingyenes videó van fenn a neten, rengeteg témában, például sütés, varrás, nyelvtanulás, gyorsgépelés, bármi.


Tűzz ki a vizsgálat után pár nappal valami kellemes programot/találkozót, például vegyél jegyet valamire (valakivel, vagy egyedül), és akkor lesz egy pozitív dolog, amit várhatsz!


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!


(Nekem volt vakbélgyulladásom, pár nap után annyira fájt, hogy nem tudtam lábra állni, sem kiegyenesedni, iszonyatos görcs kísérte, de biztos egyénenként változó, elég udvariatlan volt veled a hölgy.)

2022. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magánhoz mész? Ebben az esetben nem lehet, hogy az államinál hamarabb kapsz időpontot? Vagy fordítva. Csak hogy ne izgulj, amúgy biztos, hogy nem rák, de attól még kezelni kéne, akármi is az oka.
2022. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a hasfájással első körben el lehet menni a háziorvoshoz, ugyanis nem felétlenül nőgyógyászati a probléma. És addig legalább kapsz gyógyszert...
2022. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett
2022. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!