Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem jelentkeznek tipikus...

Ha nem jelentkeznek tipikus tunetek (pl rosszullet ) akkor is gondolhatok terhessegre? (Csak kesik1,5 hete)

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2022. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi tünet a teszt előtt. Barátnőmmel vásárolgattunk, és mondta pánikolva h úristen lehet hogy terhes. Mondom késik? Igen, 1 napja. Mondta, hogy neki mindig pontos. Mondtam neki h hát nekem 2 hete késik mégse pánikolok (nem volt pontos egyáltalán, 2 hét "késés" simán belefért).

Azért bogarat ültetett a fülembe, és pár nap múlva vettem egy tesztet, hogy ki tudja... Babát vártam. :) Utólag persze rájöttem, hogy voltak "tünetek", minden levesbe nyomtam a csípőset, pedig nem eszek csípőset amúgy. Illetve akkoriban kezdtem 1-2 hőmérőzni, és hát rosszul értelmeztem a könyvet, azt hittem 37 fok felett van a terhesség, mondom biztos, hogy nem várok babát, vártam hogy megjöjjön, és csinálhassak egy hőmérős hónapot. Hát a 36.8 fokommal már javában babát vártam. :D

2022. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, a rosszullétek 6. hét körül szoktak kezdődni. Tesztelj!
2022. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es ha nagyon nagyon minimalisan, szinte csak egy cseppnek tuni annyira nem is eles szinurn de barbas folyast latta a bugyin?
2022. márc. 4. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es Akkor is lehetsz terhes.. Miért nem veszel tesztet? Drogáriában 300Ft.
2022. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogok csak amig nem jutottam el odaig
2022. márc. 5. 11:23
 7/9 Nnn3 válasza:

Én jelenleg 6 hetes terhes vagyok, csak most kezdtem émelyegni, eddig nagyjából semmi tünetem nem volt, pedig az első terhességemnél folyamatos enyhe görcsöm volt már a pozitív terhességi teszt előttől kezdve.

Aznap, amikor az első pozitív terhességi tesztemet csináltam (2 nap késésnél), rózsaszíneset töröltem ki, de csak ennyi volt, azóta semmi.

2022. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
terhességi teszt és megnyugodsz. kajálás,sport,idegeskedés,fogamzásgátlo-tol késhet
2022. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjott
2022. márc. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!