Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos vizelési inger,...

Folyamatos vizelési inger, leginkább este?

Figyelt kérdés
Fél éve körülbelül minden menstruacio előtt egy héttel egésznapos vizelési ingerem van. Nem faj, nem eget nem történik semmi de egész nap pisilnem kell, értem ezt úgy,hogy akkor is érzem hogy kell, amikor nem jön semmi. Egy gyogytornasztol azt az információt kaptam lehetséges hogy befelé forduló mehem van. Nektek volt már ilyen? Aki járt már ilyen helyzetben van rá valami megoldás? Tozegafonya teát egy két hónapja minden nap iszom, urostemol feminat szedek abban az egy hétben.
2022. márc. 3. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt már nekem is, meg más nőktől is hallottam már ezt. Én sajnos semmit nem tudok rá megoldásként :( Elég idegesítő, és mindig olyan szar érzés hogy pár csepp jön de közben az inger meg ott van
2022. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom, neked is fent all/ állt ez a probléma. Megnyugtató viszont,hogy mástól is hallom és nem vagyok egyedül vele. Rossz abba belegondolni hogy lehet így fogom leélni az eletem.
2022. márc. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!