Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet stressztől, hogy nagyon...

Lehet stressztől, hogy nagyon sokat kell pisilni?

Figyelt kérdés

Jó pár hete keseríti meg éjjelem-nappalom, hogy nagyon sűrűn kell pisilnem, főleg elalvás előtt kínos, vagy hogy 5 percenként kell fwlkwlni, kimenni és nem tudok rendesen pihenni.

Voltam orvosnál, vizsgálaton, felfázás, hólyaghurut sincs, labor is volt, minden negatív.

Az orvos egyből pszichés okokra fogta.

Kiegyensúlyozottnak érzem magam, nem gondolom, ha valamire nem tudtak választ adni, azonnal "zakkantnak" minősítenek.

Folyadékbevitelem ugyanannyi, mint máskor, annyi, hogy tavasz kezdetekor vitaminokat szedek.


Megőrjít, hogy 5-10 percenként erős vizelési ingerem van, és távozik is a vizelet.


Van ötletetek?



2022. márc. 6. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ideges vagyok, nekem is sokkal többször kell, ha nem iszom, akkor is.
2022. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet ezt valahogy kezelni?

Éjjel megszámlálhatatlanszor kell mennem a mellékhelyiségbe, azóta már kialvatlan is vagyok.

De igazából nem okoz fokozottabb nyugtalanságot most semmi azvéletemben, azért nem értem az orvos mondatát, hogy ez lehet pszichés.

2022. márc. 6. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaminek nem találják meg az okát, általában ezt mondják.

Hasonló esetben kamilla-kúrát szoktam tartani.

Pár napig 1-1,5 liter kamilla tea, s este kevés folyadék.

2022. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ezt mondták.


A kamillatea használt neked ezek szerint. Kipróbálom én is, hátha.

Este már alig merwk inni, pont az említettek miatt, de ugyanúgy pisilni kell sűrűn.

Nagyon rossz.

2022. márc. 6. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos. Haszált?
2022. márc. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!