Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphatok könnyebben fertőzés...

Elkaphatok könnyebben fertőzéseket így?

Figyelt kérdés
Szóval, régebben vaginizmussal küzdöttem, mára ez már rengeteget javult. Viszont emiatt, mivel mindig irritálva volt a nyálkahártyám a hüvelybemenetnél, ki pirosodott. Nem az egész, hanem tipikusan 3,6,9 óránál, remélem érthető így. Azóta én nem nézegettem elmùlt-e, szex közben sem fájnak ezek a pontok. De régen állandóan piros volt, még akkor is ha hónapokig nem volt semmi. Nőgyógyásznál voltam, azt mondta normális, így kell kinéznie... de őszintén szólva, nem hiszem hogy normális (lehet mondani hogy ha az orvosnak nem hiszek akkor kinek🤦‍♀️) Valaki tud ajánlani valamit rá hogy elmúljon? Vagy ne foglalkozzak vele?

2022. márc. 17. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha az orvos azt mondja normális. Ez egy vérbő terület, ha nincs kidörzsölődve sem rózsaszín.
2022. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!