Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció, pár napra rá megjön?...

Ovuláció, pár napra rá megjön? Vajon miért?

Figyelt kérdés
Szoptatok még, másfél évest. 8. és 9. ciklusnapon pozitív volt az LH teszt, 10-en negatív, erre a 13. (!!!) ciklusnapon megint megjött. Vajon miért, és mit tehetek, hogy rendeződjön? Nyilván megyek majd dokihoz, de addig is, ha valaki ért hozzá vagy van tapasztalata, érdekelne.

2022. márc. 20. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás felborítja a hormonháztartást. Ez ilyen. Várni kell. Akkor fog beállni, ha abbahagyod majd a szoptatást. Csak ezért ne hagyd abba.
2022. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy nincs komolyabb gond? Dehogy hagyom abba a szoptatást, semmi pénzért. Csak nem értem, ha volt LH csúcs, akkor hogy menstruálok 4 napra rá. Köszi!
2022. márc. 20. 11:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk,mi történt pontosan, de ez utan a verzés utan pozitív lett a hcg tesztem, és méhen kívüli terhes voltam, a petefeszekben volt. Magától felszívódott. Nem tudom, van-e összefüggés, a doki se tudja.
2022. júl. 8. 10:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!