Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyértelmű hüvelygomba tünetek...

Egyértelmű hüvelygomba tünetek mellett negatív tenyésztési lelet?

Figyelt kérdés

Viszketéssel kezdődött, majd bő darabos színtelen, szagtalan folyásom lett. A viszketés 3 canesten kúp + krém után elmúlt, de elmentem nődokihoz. Vett kenetet, elküldte tenyésztésre. Plusz javasolt gynoflor hüvelyflóra helyreállítót, amit használtam is. Az eredmény a keneteől 4-5 hét mire megjött. Viszont nagyon zavaró volt a bő darabos folyás és ezért visszamentem a dokihoz, aki újra megvizsgált és mondta is, hogy igen látni, hogy baj van.

Írt fel Macmiror hüvelykúpot. Tegnap óta azt használom. 12 darabos.

Na, de ma megjött végre az eredmény és MINDEN negatív volt. Semmi nem volt be X-elve. Se gomba, se vírus, se gyulladás, se baktérium.

Ez hogy lehet?? Mikor egyértelmű, hogy valami van…??



2022. márc. 25. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tecnikai hiba, összecserélték a mintákat, elveszett a minta, rosszul vették le, stb.
2022. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
technikai
2022. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen negatívak a leletjeim, úgy, hogy közben a doki multkor is kivette belőlem a kacsát és megmutatta mi van rajta, aminek nem kéne ott lennie. Azt mondta 30 éves nőgyógyászati múlttal, hogy abban minden van. A leletem ennek ellenére teljesen negatív lett. Sokadjára. :)
2022. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: és akkor ezt mivel magyarázza a dokid?


Menjek vissza hozzá és mondjam meg neki, hogy negatív lett mindennek ellenére? Vegyen újabb mintát?

Ez már nevetséges…2 hetente járkálok már nőgyógyászhoz…

2022. márc. 25. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentem magan dokihoz, kiirt fluconazole gyogyszert (szajon at szedheto gombaolo) kettot vettem be es elmult hal isten a candidam.
2022. aug. 12. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már másfél éve járkálok nőgyógyászhoz ugyanezekkel a tünetekkel. Negatív minden. Mégis megőrülök az égő érzéstől.
2023. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!