Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nogyogyaszat segitseg?

Nogyogyaszat segitseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Idosebb női tàrsaim felè fordulnèk.


Korulbelul 4-5 hònapja vesztettem el a szüzessègem azòta minden rendben viszont szeretnèk fogamzàsgàtlòt ahhoz elotte pedig nőgyógyàszhoz kell mennem.


Miutan elvesztettem mèg egy jo 5-6 alkalommal fâjt az egyuttlét első része, tehat kellett egy jo 2-3 perc mire azt mondhattam hogy nem faj (ez ugye normalis is)


Mostanra mar nem igazan faj, max 1-2 alkalommal, de a kérdèsem az hogy mikor a nőgyógyàsznàl vizsgalnak, mennyire “fajhat”


Ez lenne az elso vizsgalatom, kerlek irnatok tapasztalatokat?


Nagyon meg koszonnem


Illetve ha valaki irna errol az egesz temarol annak is orulnek



2022. márc. 29. 10:36
1 2
 1/19 Andizsuzsi ***** válasza:
31%

"Miutan elvesztettem mèg egy jo 5-6 alkalommal fâjt az egyuttlét első része, tehat kellett egy jo 2-3 perc mire azt mondhattam hogy nem faj (ez ugye normalis is)"


Nem, ez nincsen rendben. Közösülésre akkor kellene, hogy sor kerüljön, amikor a hüvely erre már felkészült (megfeleleően síkos, illetve te is már felkészültél rá pszichésen). Nehezen tudom elképzelni, hogy a percekig fájdalmas közösülés kielégüléssel végződne.


A nőgyógyászati vizsgálat egyáltalán nem fáj.

2022. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem fáj a vizsgálat. Az orvos el fogja mondani, hogy lazítsd el az izmaidat, mielőtt az ujjával benyúl...

És persze azt sejtheted, hogy egy ujj jóval kisebb, mint egy férfi pénisz...

2022. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem fáj a vizsgálat.
2022. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Kellemetlen de nem fáj
2022. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon kellemetlen, kinek mi az ingerküszöbe. Védekezzetek gumival, akkor nem kell nőgyógyász.
2022. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Szüzes nőgyógyászos perverz megint lecsapott. xd
2022. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
A vizsgálat nem fáj, csak kellemetlen. A manuális része a legelviselhetőbb. Az uh fej elég hideg, és hát mit mondjak, érzed hogy egy fém eszköz van benned. Nekem a doki még a hasam is megnyomkodta hogy kézzel kitapinthassa a méhet. Évente egyszer - ha nincs panasz - kibírható simán.
2022. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A vizsgálat fájHAT, ha a doki egy kontár - erre jobb, ha felkészülsz.


Nekem 99%-ban nem fájt, de egyszer olyan durván vizsgáltak (nő volt), hogy majdnem lerúgtam őt.

2022. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, ameddig tudod, kerüld el a vizsgálatot.
2022. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem unod még hogy egy csomó kerdes alá beírod ezt a f.szságot?

Kit erdekel hogy te nem jársz orvoshoz?!

2022. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!