Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ovulációs napon nekem mindig kicsit rózsaszínes szokott lenni a hüvelyváladékom, most viszont két hete, picivel az ovu nap előtt véreztem, nem csak pár cseppet de nem is mensi szinten. Ahogy az a kis menyiségű vég kijött, abbamaradt. Utána viszont kb 2-3 napig barnáztam csak.


Most 5 napja késik már a menstruációm, és nem nagyon görcsöl a hasam se, előtte mindig szokott már 2 nappal.


Amit észrevettem pont az elmúlt 4-5 napban, hogy egyáltalán nem iszok többet a szokottnál, mégis rengeteget pisilek. Volt olyan is az elmúlt napokban, hogy pisiltem, felálltam, és szinte már rögtön éreztem is, hogy megint kellene. Nem is tudom, van-e ennek esetleg köze az eddigiekhez.


A párommal élünk szexuális életet, de óvszerrel, nagyon óvatosan, odafigyelve védekezünk, illetve az óvszert mindig leellenőrizzük aktus után, és nem történt baleset egyszer sem.


A kérdés tehát, lehetek terhes?



2022. márc. 31. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, de mivel 5 napja késik, és aktív szexuális életet élsz csinálj egy tesztet.

Ha sűrűn kell pisilni lehet, hogy enyhén felfáztál, ilyenkor érdemes többet inni, még ha kellemetlen is, hogy kimossa a húgyvezetéket, esetleg tőzegáfonya teát/kapszulát beszerezhetnél.

2022. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi történt végül, mi volt a "megfejtés"?
dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem voltam terhes végül (azóta se vagyok), valamilyen hormonális probléma volt:D
dec. 20. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Köszönöm. Párommal nagyon hasonló jelenség van mostanság, ezért is kérdeztem. Érdekes.
dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!