Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen erős az átlagos hüvely...

Milyen erős az átlagos hüvely izom?

Figyelt kérdés

Egy ideje már problémát okoz a párom ès köztem a szex. Az èn libidóm sokkal nagyobb, az övé pedig a kapcsolatunk elejéhez kèpest nagyon lecsökkent (illetve erekcio gondok is vannak, van hogy fel sem áll, vagy menet közben lelankad..) Ha sikerül is kiszednem belőle valamit, akkor is csak annyit mond, hogy nem èrez engem elég intenzíven.

Rendszeresen vègzek intim tornát, vannak ehhez való hüvely súlyaim is, illetve kb egy hónapja vettem egy szenzoros hüvely trènert is. Össze lehet kötni egy app-al, ès mèr mindent. Az aktuális szorítási erősséget is, ami kb 900-1200g közötti. (Ez azt jelenti, hogy elméletileg ilyen súlyt tudnèk megtartani).

Ez kevès? Google-ben nem találtam erről infót, hogy milyen erős az átlagos hüvely. (Az appom szerint okè, de szerettem volna máshonnan is informálódni).

Mèg nem szültem, ès sosem volt semmilyen nőgyógyászati gondom.

N 27


2022. ápr. 18. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nem meri elmondani az igazat.

Mi az hogy érez elég intenzíven?! Ez hülyeség mar bocsi.

Vagy van valami lelki problémája vagy mar nem kíván teged.

2022. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érez *
2022. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van valami lelki is, mert az elalvással is gondjai vannak. Nagyon nehezen kapcsol ki, ès nagyon könnyen kizökkenti bármi (szex közben pl ha nyikorog az ágy)

Ezért gondoltam, hogy ha jobban ráedzek, akkor ha akar sem tud majd másra gondolni, mert olyan jó lesz... De hát nem tudom..

2022. ápr. 18. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélni erről minél többet vagy keressetek ehhez értő szakembert.
2022. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az en pasim is ilyen. Hat azota szeretot tartok. A huvelyizmom koszoni,eleg eros es en is jol nezek ki.


Szoval keress mas pasit. Ugyse fog megvaltozni. Mi is probaltunk mindent.

2022. ápr. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nálad van a probléma. Erről tényleg vagy beszélnetek kellene pároddal, vagy kiadni az útját.

Nem tudom, hogy milyen erős lehet egy átlagos hüvely izom, de ha te még edzel is rá, a tiéd nagyon rendben lehet, és kellően erős.

2022. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel.


Egyébként én már eleve tág(abb) vagyok, szülés után még jobban kitágultam (ez egyébként nem alapértelmezett, nem kell megijedni) és soha semelyik pasimnak nem volt erekciós problémája (beszólni volt, amelyik beszólt, de simán meg tudtak dugni). Én is használtam hüvelysúlyokat, aztán azoktól mindig előjött a gombás fertőzésem (?!!), meg azt is olvastam, hogy azok igazából inkontinenciára valók.


Drukkolok, hogy megoldódjon a problémád.

2022. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!