Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen váltottatok...

Hány évesen váltottatok alternatív menstruációs eszközökre, és milyen oknál fogva?

Figyelt kérdés

Akik már kelyhet, vagy mosható betétet, vagy menszesz bugyit használnak, hány évesen döntöttek úgy, hogy átállnak? Illetve mi szólt mellette?

Megérte átállni?



2022. ápr. 25. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 22 évesen kehelyre váltottam, mert untam, hogy mindig vásárolgatni kell tampont, betétet, drága is volt, környezetet is szennyezte. A mosható betét nekem nem vált be, folyton elmozdult, kényelmetlen volt, viszont a kehely a legjobb döntés volt, olyan mintha nem is menstruálnék
2022. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Soha. 22 éves vagyok, kb 10 éve megjött de azóta is kizárólag eldobható betétet használok. Sosem volt gond. Nem zavar hogy környezetet szennyezne.
2022. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30 évesen. Akkor került a látóterembe ez a lehetőség.
2022. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 20 évesen váltottam kehelyre. Előtte nem hallottam róla. Nekem sokkal kényelmesebb, és egyszerűbb a használata, mint a betétnek.
2022. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Próbáltam a menzibugyit, nem jött be, a mosható betét sem, úgyhogy maradok a tamponnál.
2022. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen próbáltam először a kelyhet, bár akkor még betéttel együtt/felváltva használtam (szűz is voltam még, szóval kicsit bonyolultabban ment a dolog, plusz nem is ismertem annyira a testemet még). Aztán kb. 18-19 éves koromban vettem mosható betéteket, mivel kelyhezni nem szeretek, amikor műkörmöm van😅
2022. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!