Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Drovelis fogamzásgátló, 1...

Renikee18 kérdése:

Drovelis fogamzásgátló, 1 napos vérzés?

Figyelt kérdés

5 hónapja szedem rendszeresen a fogamzásgátló tablettát, és eddig mindig rendszeresen meg is jött a havim, egyszer sem késett. A tablettákat minden nap ugyanabban az időpontban pontosan be is szedtem, egy se maradt ki és nem is csúszott.

Más gyógyszert sem szedtem közben, illetve se hasmenés, se hányás nem volt.

Azonban szerdára kellett volna meg jönnie, viszont pénteken volt napközben egy picike vérzés, estére már el is múlt, egy betét is elég volt, de utána meg semmi

Alhasam fájt és szurkált napok óta egészen addig, amíg a vérzés tartott volna elvileg(vasárnap), és a tüneteim is mind megvoltak, amik minden megvonásos vérzés előtt szoktak lenni.

Szerintetek ez mi lehet?



2022. ápr. 25. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól lehet hogy egy mű ciklusod van mű vérzéssel. Ennek semmi köze a menstruációhoz. A fogamzásgátló tabletta szedése mellett ez előfordulhat néha.
2022. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyógyszer. De bármilyen más márkát szednél, annál is előfordulna.

A lényeg, hogy mindig ugyan annyi nap szünetet tarts, és kezdd el utána újra a tablettát szedni, ha volt rendes vérzésed (vagy csak barnáztál), ha nem.

Nekem volt olyan megvonásos időszak, amikor meg sem jött, a többi alkalommal is sokkal kevesebb volt a vérzésem mint normálisan.

2022. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!