Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik akkor, ha vezetés...

Mi történik akkor, ha vezetés tanuláskor összevérzi valaki az ülést az autóban?

Figyelt kérdés

Az oktatókocsiban ha tanul épp valaki vezetni, mondjuk hamarabb jön meg, vagy csak simán annyira erős a vérzés, hogy olyan lesz az ülés is az autóban, olyankor mi van? Mire lehet számítani? Mit fog mondani az oktató? Lehetnek vmilyen következményei?

Esetleg fordult már elő ilyen, vagy járt már így valaki?



2022. ápr. 28. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem jártam így, pedig endo miatt elég erős tud lenni a vérzésem.

Fel kell készülni. Nagy éjszakai betét, több rétegű ruha.

2022. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha normális az oktató ezt nem fogja a szemedre lokni,hogy gusztustalan stb hanem elismeri hogy ez elofordulhat bárkivel. Ha nem akkor meg úgy is látod majd rajta ha nem tetszik neki. Inkább ha mész vezetni elotte cserelj,jól rakd be. Persze ettől független atazhatsz,pont akkor jön meg stb stb. Az oktatón fog múlni h h kezeli. Te meg ha így jársz,vigyel magaddal valami nedvestorlot stb amivel ki tudod takritani mert (ne nézd rá) ami igen kellemetlen főleg ha férfi az oktató. Nyugi,úgy még nem volt h ne legyen :)
2022. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem az oktatáson, de jártam így egy tervezettnél hosszabb úton és hirtelen beinduló vérzéssel.

Ha ettől tartasz és női oktatód van, simán vihetsz magaddal egy párnát, meg fogja érteni. Férfinek már nem szívesen magyaráznám az ilyen dolgokat. De akkor meg be lehet magad duplán biztosítani, hogy ne azon feszengj, mi van, ha történik valami.

2022. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha én oktató lennék nem balhéznék, megértenélek teljesen. Egy jó autókozmetika ki tudja szedni a vért az ülésből.
2022. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!