Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nagyon kell pisilnem, és a...

Ha nagyon kell pisilnem, és a menszesz miatt betét van rajtam, bele lehet csurgatni egy keveset időnként?

Figyelt kérdés

Elnézést előre is, ha buta kérdés, az a helyzet, hogy a munkahelyem olyan hogy csak bizonyos időközönként juthatok el mosdóba. Viszont utóbbi időben sok folyadékot iszok, így sűrűn járok pisilni is. Egy idő utan pedig rossz lesz a közérzeten.


Az jutott eszembe, hogy amikor menstruálok és betétet használok, nagyon elvetemült ötlet ha időnként bele pisilek egy keveset, hogy addig is jobb legyen a közérzetem? Nyilván sok adagot nem bír el, kicsi mennyiségekre gondolok. Annyi hogy nappal is éjszakai betétet használok ami ugye hosszabb.


Meg lehet csinálni? Valaki próbálta már ezt a megoldást hasonló helyzetben, Vagy abszolut hülyeség?


Kulturált válaszokat légyszi!

Köszönöm!



2022. ápr. 28. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem próbálod ki otthon, működik-e?
2022. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Hülye ötlet, az átlag vizeletmennyiség sokszorosa annak, amit egy betét fel tud fogni.

Hordj akkor felnőtt pelenkát.

2022. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a vér nem olyan folyadék mint a pisi, át fogsz nedvesedni. Tegyél fel inkább Tena betétet, vagy bugyipelust.
2022. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Te sem vagy nő az tuti
2022. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Atyaisten😂😂😂😂😂
2022. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Fúj, fene a gusztustalan formád..

Lefogadom ez megint a betétes, pelenkás fétises..

2022. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6

nem tudom miről beszélsz...


De kértem, hogy normális válaszokat adjatok.


Az 1,2,3-nak köszönöm. A többi nem volt hasznos.

2022. ápr. 28. 19:40
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet megcsinálni.
2022. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát őszintén, neked attól jobb lesz a közérzeted, hogy nemcsak a véredben, de a pisádban is ülsz? Szagok meg hasonlók..??!!
2022. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, ha hazamegy, nyilván le tud fürödni vagy megmosakszik. Inkább minthogy bepisiljen.
2022. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!