Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti gond lehet vagy mi a...

Húgyúti gond lehet vagy mi a probléma?

Figyelt kérdés
Egy ideje feltűnt, hogy mikor pisilek akkor ugye a nagyja kijön sugárba de utána 2-3 percig még a wcn ülök mivel folyton érzem, hogy jön ki belőlem a pisi de így cseppenkét utána néha nagyobb adag jön ki de a nagyja távozott viszont szörnyű, mintha szorulás lenne ott vagy nem tudom. Sokszor van hogy wcztem, kitöröltem felhúztam a bugyimat aztán érzem hogy folyik a folyás ami általában is szokott lenni de ez még a maradék pisi amit nem éreztem akkor...Bocsánat ha undin fogalmaztam de eléggé zavaró gond. Mi lehet a probléma illetve hol tudnám kivizsgálni? 24N nem élek nemi életet, szűz vagyok.

2022. ápr. 28. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Urológián. Lehet, hogy veseköved van, ami elzárja a hugyútat.
2022. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. Pár napja eléggé fáj a hasamnál, most elkezdett a derekam fele fájni (nem mensi miatt).
2022. ápr. 29. 02:58
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

kezdjél el sört inni, a legjobb gyógyszer vesekőre és hosszútávon karbantartja a vesédet.

És ez most komoly, nem az alkohol miatt írtam.

Reggel egy, este egy.

2022. ápr. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amennyiben ez nem csak átmeneti, akkor menj el orvoshoz, lehet ez krónikus gyulladás is szerintem, de hallottam olyat is, hogy az izmok elfáradása is okozhat ilyet.
2022. ápr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!