Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használják ellene?

Mit használják ellene?

Figyelt kérdés
2-3 napja viszket odalent és sárga váladék is jön. De hüvelykúpott nem akarok elkezdeni használni, mert ugye azt több napon keresztül kell fel helyezni, és hát bármikor megjöhet, mert már így is 4 napja késik. Mostanában elég sokat stresszelek, gondolom az miatt van. Mit tudnék csinálni? Soha nem tudtam magam rá venni hogy elmenjek nőgyógyászhoz, na meg persze több hét mire időpontot kapok🫤 16 éves vagyok

2022. ápr. 29. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél probiotikumot!
2022. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kezdjél hüvelykúpot használni miután nincs meg.


De amúgy nőgyógyász,nem pedig GYIK...

2022. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nögyógyaszhoz menj! Nem mindegy h gombás v bakteriális fertőzés...
2022. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből én is fertőzésre tudok gyanakodni. Menj nőgyógyászhoz.
2022. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szűz vagy?
2022. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem
2022. ápr. 29. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nehogy írj akkor erről is valamit... nem tudunk így segíteni
2022. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pár napja kezdődött amikor felkeltem nagyon elkezdett viszketni, párszor pisilés is fajt. Délután haza jöttem a suliból és megnéztem hogy mi van ott lent és vérzett belül, azt gondoltam hogy megjött de csak belül vérzett mert semmi nem jött ki. Tegnap sex közben nagyon fajt de jó érzés is volt mert elmulasztotta a viszketést, azután nem is viszketett egyszer sem.
2022. ápr. 30. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!