Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik az endometriozis tünetei?

Mik az endometriozis tünetei?

Figyelt kérdés
általában mint most is annyira fáj és görcsöl a hasam hogy falra tudnék mászni a fájdalomtol (pedig mozdulni se birok).
2022. ápr. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Van több videója a témában, nézd meg őket.

2022. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána a neten 🤷🏽‍♀️
2022. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól mert faj nem biztos hogy endod van.

Nekem pl rengeteg tünete volt, nem csak az hogy annyira fajt hogy sokszor elajultam.

2022. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem rá hogy mik a tünetei mert nekem is van más is nem csak a fájdalom.

mar nem egyszer ájultam el vagy voltam ájulás szinten, folyton hanyok ás hanyingerem van, van hogy belázasodok és ez mellé társul a borzalmas erős fájdalom

2022. ápr. 30. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Az endóval az a baj, hogy nagyon sokféle tünete lehet. De úgy is lehet valaki súlyos endós, hogy egy tünete sincs.

Lehet endometriózisod a tüneteid alapján, de lehet, hogy neked más okozza ezeket a tüneteket. Vizsgáltasd ki magad.

2022. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!