Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valamilyen szexuális...

Lehet valamilyen szexuális úton terjedő betegségem ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta küzdök folyamatos viszkető, égő, szúró hüvellyel. De nincs folyás, nincsenek szagok. Találtak bacit, de arra kaptam gyógyszert, utána negatív lett a tenyésztés. De azóta sem múlnak el a tünetek. Most volt std szűrésem, még várom az eredményt, csak kíváncsi lennék, hogy hasonló panaszokkal volt e valakinek hpv-je vagy valamilyen nemi betegsége?
2022. máj. 2. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl száraz a hüvelyed? Az is okozhat oilyen tüneteket. Nem hiszem hogy hpv
2022. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Hmm inkább a külső nemi szervek az érintettek, most a síkosító amit az ultrahanghoz használt a doki olyan szinten mart kívül, hogy majd megbololndultam mire hazaértem. Vagy a szárazság kívül is okoz ilyen tüneteket? Fogalmam sincs mi lehet mert látszólag belül teljesen okés minden, de kívül borzasztó

2022. máj. 2. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem van hpv, semmilyen tünetet nem produkált.

a gombának létezik olyan verziója is, ami nem hüvelygomba, de a bőrt érinti, páromnak pl. a hónalja volt gombás. egy bőrgyógyászt is érdemes lehetne felkeresni ha nőgyógyászatilag minden rendben.

de még előtte tesztelgesd, van e valamilyen allergiád, pl. tisztasági betétet használsz e, az illatosított? keresni valami naturabb betétet, ha az irritálna.. vagy pl. a bugyi anyaga megfelelő, jól szellőző, pamut bugyi?

2022. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendes pamut bugyit hordok, 60-90 fokon mossuk öblítő nélkül. Illetve most semmilyen betétet nem használok, úgyhogy nem az irritálja. Lehet valami hipoallergén mosószert beszerzek. Köszi a választ
2022. máj. 2. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló problémval küzdök, kérdező. Téged mikroe szűrtek le pontosan?


Amúgy nekem az első tenyésztésem álnegatív lett, aztán kiderült, hogy mégis volt kórokozó. erre jött egy lórugás antibiotikum és aztóta szúró érzés maradt, ami időszakosan néha jobb vagy rosszabb. Nem büdös, és nincs rendellenesen sok folyás sem.

2022. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Std, citológia, uh, kolonoszkópia ma volt, úgyhogy az eredmények 2-3 hét múlva érkeznek :(

Látszólag nincs semmilyen probléma ezek alapján, nem volt fájdalom, és a doki sem látott semmilyen rendelleneset. Valamiért tenyésztést nem kért most, viszont a tüneteim már nem pontosan olyanok mint amikor kijött elsőnek a 2 baci,azt rendesen belül éreztem a hüvelyemben, ez meg sokkal inkább külső probléma. Most adott valamilyen szteroidos krémet, de mondta hogy belülre ne tegyék semmit, mert épnek tűnik minden,nehogy belepiszkáljunk. Sajnos eléggé el vagyok keseredve, ameddig szedtem valamit, addig okés volt, aztán előjött ismét a tünet. És igazából csak les a doki is, hogy akkor legfeljebb minden létező dolgot teszteltünk majd. Meg azt mondta, hogy lehet akkor még van valamilyen baci, csak amikor teszteltünk akkor még nem volt belőle elég és nem mutatta ki.

2022. máj. 2. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán szárazság? Még attól is viszkethetsz, hogy keveset iszol. Vagy alacsony az ösztrögénszint. Vagy a gyógyszerek, amiket a bacikra kaptál, kimarták az ajkakat. Szóval a fertőzésen kívül is lehet oka.
2022. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pcos-em van, a progeszteronom alacsony, de ez nem újkeletű dolog. 1 hétig nem használtam semmit, hogy pihenjen, elég jól voltam, de ma a vizsgálat óta rettenetesen szenvedek. :( megpróbálok még többet inni, amúgy erre egyáltalán nem is figyelek sajnos mostanában, aztán hátha hat a krém ameddig nincs eredmény
2022. máj. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!