Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen helyzetben milyen...

Ilyen helyzetben milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. A páromról kiderül hogy chlamydiás és kapott is rá antibiotikumot. Szexuálisan is voltunk együtt és félek hogy én is elkaphattam. Ilyen esetben kihez forduljak. Menjek én is orvoshoz? Csak mire kitenyésztik több mint 1 hónap. Addig meg nem tudom mit csináljak. Tünetem nincsen.

2022. máj. 3. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanahhoz az orvoshoz, mint ő. Neki 1 hónapig tartott, mire kitenyésztették? Kapható 8 ezerért gyorsteszt is.
2022. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen és elég sokáig tartott mire kiderült. Szemgyulladásból derült ki, így is elég nehezen. De ha gyorstesztet csinálok akkor írhatnak fel nekem is gyógyszert rá?
2022. máj. 4. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne szexeljetek, amíg nincs kikezelve.

Az STD szűrés eredmény pár nap alatt megvan, gondolom neki azért tartott sokáig, mert egész más irányból indultak el.

Nem szólt, hogy van párja? Ilyen esetben a partnernek is vizsgálat nélkül fel szokták írni a gyógyszert.

2022. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írhatnak.
2022. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egyértelmű hogy nincs szex most. Mondta hogy van párja de annyit mondtak hogy ha nincs tünetem akkor nem kaphattam el és nem írnak fel gyógyszert. Ezért vagyok kicsit bizonytalan.
2022. máj. 4. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász

Bőr- és nemibeteg gondozó

2022. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a partnert is kezelni kell. Bőr és nemibeteg gondozóba kell menni, beutaló nélkül.
2022. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!