Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen nyúlós fehér takony...

Ilyen nyúlós fehér takony szerű cucc jön ki a hüvelyemből, mi okozza?

Figyelt kérdés
Elnézést így utólag a kérdés megfogalmazásáért, de jobban nem tudtam fogalmazni. Pár napja pisilés közben mindig van ilyen fehér takony szerű nyúlós cucc ami kilóg a hüvelyemből. Kicsit zavaró, meg mostanában több fehér folyásom van mint általában. Hüvelygombám van sajnos, de most több a folyás. Tegnap épp mentem boltba (alig telt el idő miután zuhanyoztam és indultam egyből) és útközben mintha bepisiltem volna de ez a folyás volt. Hazaértem és nem volt pisire utaló nyom, csak erős fehér folyás mintha nem tudtam visszatartani a pisit...El fog múlni? Ritkán fordult elő korábban ez a nyúlós de most sokszor van. Menstruációm nem rég volt (ápr.20 án kezdődött, de 3-4 napos szokott már lenni csak).Nem élek nemi életet ha számítana. Tisztasági betét nélkül nem tudok így létezni, van amikor amikor ilyen van hogy mintha bepisilnék akkor hiába tettem újat ismét cserélnem kell...Mással is volt ilyen? :(

2022. máj. 5. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem termékeny időszakban, ovulációkor szokott ilyesmi lenni :)
2022. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!