Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygombával...

Visszatérő hüvelygombával sosem lehet szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Régóta tartó hüvelygombám van ami néha nem akar múlni. Kezelve volt is de semmi haszna. Főleg amikor így hámlik a bőr ott az nagyon csúnya néha, meg a folyás ugye ami kissé ragacsos és sok van néha. Kezelem, próbálom megszüntetni de nem megy. Mennyi számít egészségesnek? Még ha kicsi van akkor is sárgás folt marad betéten. Mert már nem tudom milyen ha teljesen egészséges a hüvely. Volt amikor úgy tűnt pár napig tiszta vagyok semmi folyás de utána újra...Szeretnék kapcsolatot lánnyal de így hogy? Akinek volt hüvelygombája, hogy jött ki belőle? Mikor van akkor nem ajánlott a szex igaz? Meg hát a partnert se szeretném megbetegíteni...viszont mintha sose múlna el. És így úgy érzem sosem fogom megtapasztalni a szexet meg szerelmet, annyira lerombolja az önbizalmamat. Nem volt még partnerem sosem.

2022. máj. 5. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Iktasd ki teljesen a cukrot,és a tejtermékeket az étrendedből.

Illetve ami még fontos,minden élesztős dolgot.

Sok sok zöldség, jó minőségű hús, egészséges életmód,semmi alkohol.

Én így jöttem helyre

2022. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
sűrűn ilyen a betéted?
2022. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2.Igen sajnos. Ilyen vékony betét nélkül nem is tudnék létezni, mert elázna a bugyim és úgy meg nehéz menni bárhova, még itthon is kényelmetlen ha átázik egy folyással. :(
2022. máj. 5. 22:37
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
milyet használsz?
2022. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ki kéne tenyészteni mi okozza pontosan a problémát.

Voltál vele egyáltalán orvosnál? Vagy magadat kezelgeted otthon?

2022. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.Voltam.

gyógyszeres kezelést kaptam de pár napig mintha elmúlt volna aztán ismét elkezdődött.

2022. máj. 6. 13:21
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezt kikene vizsgáltatni jobban.

Elkene menni laborba cukrot nézni pl.

Ha volt tenyésztés akkor annak mi lett az eredmenye?

2022. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7.Az nem volt.
2022. máj. 6. 14:22
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Hát akkor kéne mert igy vaktában kezelget a doki es lehet tökre nem olyan kupot vagy kremet kapsz ami kene.
2022. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
SZTK-s orvos is szokott kenetet venni vagy csak magán?
2022. máj. 6. 14:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!