Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D 100 első hüvelytablett...

Klion-D 100 első hüvelytabletta után megnőtt a viszketés mértéke. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Tegnap helyeztem fel az első Klion-D 100 hüvelytabit. A doki emellé felírt heti 1x Fluconer-t, de ennyi. Még tenyésztésre sem küldött el, diagnózisként azt mondta nekem, hogy hüvelygyulladásom van.


Nos ezelőtt nem is viszketett annyira a dolog, inkább csak fürdésnél vagy ha sok volt a folyásom. Viszont ma reggel arra keltem, hogy k*rvára viszketek, sokkaljobban, mint előtte, és nem tudom, ez normális? Szedjem majd tovább a Kliont vagy hagyjam hétvégére és hétfőn hívjam fel a dokit? Csípni nem csíp, nem éget (kivéve amikor feltettem, dehát eleve azért mentem el, mert égető érzésem volt szex közben). Köszi, ha megosztjátok tapasztalataitokat!



2022. máj. 7. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem a klion pont olyan, hogy az elején rosszabb lesz és a végére javul.


Ha már elkezdted csinald végig a kúrát.

A kúra végén meg használj pl helyreállító kapszulat(pl gynophilus)

2022. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi az offért, de neked volt barmi mellekhatas a Fluconertől?
2022. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!