Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azokhoz a lányokhoz/nőkhez...

Azokhoz a lányokhoz/nőkhez fordulnék, akik vettek már be esemény utáni tablettát. Mennyi ideig jelentkezhetnek mellékhatások?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legutoljára februárba vettem be egy eseményutáni tablettát, ami után pár hétre nagyon émelyegtem, késett a mensim is, de megjött azóta (már többszor is). Legutolsó mensim óta a párommal csak pettingeltünk, mindig megmosta a kezét, mielőtt megujjazott volna, én is minden alkalom után megmostam a sajátom. Nemi együttlét nem volt, szóval kb 0 az esélye a terhességre. De most pedig nagyon émelygek. Ez lehetséges még a februári eseményutánitól vagy valami más állhat a háttérbe? Az eseményutáni tablettának meddig lehetnek "hatásai"? Sose voltak ilyen problémáim, se hányni nem szoktam, se émelyegni.

Köszönöm előre is a válaszokat!❤️



2022. máj. 8. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Huh, én meg nem vettem be soha, de húgom már 2x is (nem tudják használni az óvszert) ő 1 hétig volt nagyon rosszul utána de aztán elmúlt, tele van hormonokkal, így nem csoda hogy kiuti az embert de február már nagyon régen volt. Szerintem más állhat a háttérben, menj el egy nőgyógyászhoz vizsgálatra, lehet össze szedtel valamit, kitartást:)
2022. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármitől émelyegsz, annak semmi köze terhességhez, és nem is az esemény utáni mellékhatása. Elronthattad a gyomrod.
2022. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam konkrétan semmi nem volt
2022. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én évekkel később még mindig érzem a hatását. Ettől függetlenül ha az émelygés elmúlt, aztán visszatért, valószínűleg nincs összefüggés és mástól lettél rosszul.
2022. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat!<3
2022. máj. 9. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!